Avrasya Maratonunda 15K’yı TOG’a kaynak Yaratmak için Koşuyorum

13 10 2011

Yaklaşık dört senedir kendi hayatıma ve başkalarının hayatına anlam katmanın muhteşem bir yöntemini buldum : Yardım toplamak amaçlı koşuyorum.

Koşarken de siz sevgili arkadaşlarıma, çalışma arkadaşlarıma ve çevreme koşumu haber vererek, Toplum Gönüllüleri Vakfı – Gençlere Değer projesine yapacağınız mütevazi bağışlarla beni desteklemenizi istiyorum.

Bize bu platform sağlayan Adım Adım Oluşumundaki arkadaşlarımla, 2008 yılından bugüne dek 600 AAO sporcusu, 900 adet yardımseverlik koşusunda, 12.000 bağışçıdan 1,540,000 TL bağış toplayarak 7.200 kişiye yardımcı oldu.

Bu sene Avrasya maratonunda hedefimiz 300 koşucu ile 500.000TL bağış toplamak.

Bu sebeple küçüklü büyüklü bağışlarınıza her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Ben 300 koşucu kervanında yerimi aldım, sizler de hemen yaptığınız işe ara vererek aşağıdaki banka bilgileri kanalıyla yapacağınız bağışlarla 500.000TL bağış kervanında yerinizi alın.

AÇIKLAMA: “AAO, GUTKUN, İsminiz” / (Sponsorlarımızı takip edebilmemiz için bu alanı doğru doldurmanız önemli)Banka: Garanti BankasıAlıcı: Toplum Gönüllüleri Vakfı –TOG
Şube: Bağlarbaşı / Şube Kodu : 422

Hesap No : 6297281

IBAN : IBAN TR930006200042200006297281

Merak Edenler için Detaylar :

  1. Projeler hakkında Adım Adım ya da TOG kanalyla daha fazla bilgi almak isterseniz adresinden ilgili kişilere ulaşabilirsiniz
  2. Adım Adım Oluşumu olarak 33. Avrasya Maratonunda TOG’un yanı sıra TEGEV, TOFD ve Buğday Derneğini de destekliyoruz.
  3. Yardımseverlik Koşusu / Charity Run nedir diyenlere :

    Yardımseverlik koşuları dünyanın pek çok ülkesinde yapılıyor. Koşucular bir yandan seçtikleri bir uzun mesafe yarışına hazırlanırken bir ya da birden fazla sosyal sorumluluk projesi için kaynak geliştiriyorlar. Kanser, MS ya da AIDS araştırmalarına destek vermek, kadına karşı şiddeti, açlığı önlemek için maraton, yarı maratonlar koşuyorlar; triatlonlara, bisiklet yarışlarına katılıyorlar. Sosyal sorumluluk koşuya farklı bir anlam ve amaç katıyor. ABD, İngiltere gibi ülkelerde her maratonda toplanan bağış milyon dolarları buluyor.

Saygılarımla

Gökben Utkun


İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: